Naše projekty

Běhy Zlín — Celoroční soutěž běžců

Běhy Zlín pořádají celoroční soutěž běžců. Zlínský běžecký seriál zahrnuje širokou škálu cca 15 závodů v délkách od 5 km až po půlmaraton, které se od února do prosince konají ve Zlíně a blízkém okolí.

Už při absolvování jednoho závodu je účastník započítán do průběžného pořadí jednotlivců. Dále se hodnotí také týmová soutěž. Na závěrečném vyhlášení za celý rok jsou vyhlášeny ženské a mužské kategorie. Putovní poháry získávají nejlepší žena, muž a tým.

www.behyzlin.cz

Běžecká škola Běhy Zlín

Běžecká škola Běhy Zlín je určena pro všechny zájemce o zdravé a nenáročné běhání. Celý program je připravován a realizován ve spolupráci se studiem Fyziomovement. Běžci se seznámí s technikou běhání, běžeckou rozcvičkou a strečinkem, jak často a kdy běhat.

Vybrat si můžete z jednodenních, víkendových i vícedenních běžeckých kempů. Vybrat si můžete i individuální přípravu či dlouhodobu přípravu na konkrétní běžecký cíl. Běžecká škola Běhy Zlín si klade za cíl přivádět lidi k pohybu, ke kondičnímu pravidelnému běhání. Vyberte si a pojďte si s námi zaběhat!

www.behyzlin.cz/bezecka-skola

Festivalový půlmaraton MONET+ Zlín

Festivalový půlmaraton MONET+ Zlín je silniční běžecký závod na distanci 21,097 kilometrů pro širokou veřejnost bez nutnosti příslušnosti ke sportovnímu oddílu či klubu. Součástí je závod na 10,5 km jednotlivců, tandemů a čtyřčlenných štafet na 4 x 5,25 km. V rámci doprovodného programu se koná i Rodinný běh na 1400 metrů.

www.zlinskypulmaraton.cz

VALACHY TOUR — Seriál závodů v různých disciplínách

Srovnej síly s profesionály v čisté přírodě Beskyd! VALACHY TOUR je unikátní seriál atraktivních závodů v různých disciplínách pro sportovce každého věku a kondice. V malebném údolí Velkých Karlovic a okolí se už od roku 2013 závodí o prize money a další mimořádně atraktivní ceny v každém závodě i v celkovém hodnocení seriálu! Zažijte Valachy v pohybu!

www.valachytour.cz

Franz Josef Kaiser Noční běhy

Pětidílný seriál nočních běhů ve Zlínském regionu. Atleti mají možnost poměřit síly ve 3 mužských a 3 ženských kategoriích na příjemných tratích. Zazávodit si můžou také junioři a juniorky a tandemy mix složené z jedné ženy a jednoho muže bez rozdílu věku. Součástí je také Rodinný charitativní běh. Ten měří 1 kilometr. Charitativní běh je určený pro rodiny s dětmi. Všichni získají účastnickou medaili, děti také startovní číslo.

www.nocnibehy.cz

Supersprint Triatlon Zlín

Triatlonový závod přímo v centru Zlína. Kdokoliv se může postavit na start plavecké části ve vyhřátém venkovním bazénu zlínských lázní. Plave se 50 metrů. Následuje cyklistická část dlouhá 1,6km a závod končí běžeckou částí o délce 800 metrů. Jde o jedinečnou možnost zažít supersprint triatlon v České republice.

Centrem závodních tratí je zlínský atletický Stadion mládeže a jeho blízké okolí. Plavecká část se odehrává ve venkovním bazénu Lázní Zlín a cyklistický okruh v délce 1,5 km. vede ulicemi Hradská a Růmy. Běžecká část se pak odehrává na oválu atletického stadionu. Diváci tak mají jedinečnou příležitost vidět z jednoho místa souboje ve všech třech disciplínách triatlonu.

www.titantrilife.cz