Czechia Backyard Ultra Run 2024

17.5.2024 - 20.5.2024

Předešlý ročník - Czechia Backyard Ultra Run 2023

Czechia Backyard Ultra Run 2024

Propozice závodu

Druhý ročník ultra běžeckého závodu s motivem: "Běž, dokud můžeš".

Milí ultra maratonci a vytrvalci. S radostí oznamujeme, že spouštíme registraci druhého ročníku unikátního vytrvalostního závodu Backyard Ultra. Autorem tohoto principu závodu je Garry "Lazarus Lake" Cantrell z amerického Tennessee. V České republice půjde o druhý závod tohoto typu a zařadí se mezi Silver Ticket závody s možností zúčastnit se mezinárodního klání vytrvalců. https://backyardultra.com/road-to-bigs/

Závod jsme opět umístili do krásného prostředí zámeckého parku v Holešově. Průběh akce budeme živě streamovat, aby mohli úspěchy našich běžců a běžkyň sledovat blízcí, kamarádi a sám Lazarus Lake.

Účastníci se společně postaví na start běžeckého okruhu, který má délku přesně 6,706 kilometrů, v celou hodinu. Uběhnou celý okruh v limitu 60 minut. Na start se musí postavit znovu v celou další hodinu. Vítězem se stává ten běžec, který se jako poslední postaví na start okruhu a dokončí jej. Ostatní účastníci mají technicky DNF. Ve výsledcích bude u všech běžců uvedeno jakou vzdálenost uběhli.

FOTOGALERIE

Lidka Polišenská

Online výsledky:

Výsledky

Novinky související se závodem